APSKATĪT CITUS DARBUS

Kapu pieminekļi

  Kapu pieminekļu uzstādīšanas tradīcijas ir vairāku tūkstošu gadu sena vēsture. Senatnē cilvēki uzskatīja kā bez kapu pieminekļa uzstādīšanas aizgājēja dvēsele neatradīs mieru un turpinās klaiņot pa dzīvo cilvēku pasauli. Senie grieķi un romieši izmantoja kapu monumentus, tādā veidā pavadot un godājot aizgājēju un pasargājot kapa vietu no izlaupīšanas. Dažādos laika posmos un katrā valstī ir savas kapa pieminekļu izgatavošanas tradīcijas pielietojot dažādu akmeņu veidus granītu, marmoru.

  Viduslaikos parastie cilvēki nespēja atļauties dārgus un masīvus kapa pieminekļus tāpēc bieži izmantoja kokā darinātās kapu pieminekļus vai krustus. Lai saglabātu kapa pieminekļa ilgmūžību no apstrādāja ar ūdens necaurlaidīgiem materiāliem un ievietoja akmenī, kas piedeva tam noturību. Paši bagātākie būvēja priekš sevis kapa memoriālus sev un savai dzimtai.

  Mūsdienās priekš kapu pieminekļa izgatavošanas ir pieejami daudzi materiāli no kuriem cilvēks var izvēlēties sev tīkamo granītu, marmoru un pat bronzu

  Kapa piemineklis gadu tūkstošiem paliek kā cieņas apliecinājums.

Kapu pieminekļu izgatavošana

  Mēs izgatavojam kapu pieminekļus tikai no augstvērtīga granīta. Pateicoties tam Mūsu kapu pieminekļi ilgus gadus saglabā savu izskatu par spīti gadu ritējumam un laikapstākļiem. Pie kapa vietas labiekārtošanas varam piedāvāt izgatavot kapu apmales un soliņus, vai izveidot skulptūru. Mūsu meistari daudzas reizes ir saņēmuši gandarījumu no pasūtītajiem par labi paveikto darbu ar ko Mēs lepojamies.

Kapu pieminekļi no granīta

  Kapu pieminekļi no granīta – ir samērā lēti, ļoti izturīgi un noturīgi pie dažādiem laika apstākļiem. Granīts ir pieejams ļoti dažādās krāsās melnā, baltā, zilganā, dzeltenā, violetā un citas. Uz granīta virsmām viegli gravēt dažādus uzrakstus un zīmējumus. Tā kā granīts ir ļoti smags, tad nozagt tādu nebūs iespējams.

  Kaut granīts ir ļoti noturīgs materiāls, bet toties patīk sausa vietas.

  Bez šaubām ka granīts ir viens no labākiem materiāliem kapa pieminekļa izgatavošanai.

Darbnīca Rīgā

Brīvības gatve 445, Rīga, LV-1024
Rīga, LV-1024
+371 29282308

Veikals Lapmežciemā

Jaunā 11, Lapmežciema p.,
Engures n., LV-3118
+371 29449553

Veikals Rīgā

Lubānas 100a, Rīga,
Rīga, LV-1021
+371 29282308

Veikals Siguldā

Miera 20, Sigulda,
Siguldas n., LV-2150
+371 29481125
Uzņēmums SIA LivoArt dibināts 1993.gadā. Mūsu pamatdarbība ir akmens apstrāde granīta pieminekļu un kapu apmalīšu izgatavošana.
Brīvības gatve 445
Rīga
LV-1024
Latvia